Sizi aklınıza gelen her mecrada en güzel anlatacak, markanızın hafızalarda yer etmesini sağlayacak olan şey kelime ya da kelimelerdir. İşte size en yakışacak o büyülü kelimeleri bulmak istiyoruz. Görseller ile zenginleştirilmiş, bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerle sizi her dilde hafızalara kazıyacağız. Video, metin ve görsel içeriklerle sizi en iyi şekilde anlatacağız. Bu konuda yapabildiklerimiz:

Yazılı içerik üretimi: Markanızı doğru kelimelerle anlatılması. Size özgü sloganlarının üretilmesi için yaratıcı ekibimizle hazırız.

Video içerik üretimi: Doğru görüntü ve doğru sıralamayı tamamlayacak olan şey etkili kelime ve cümlelerdir. Doğru kelimeleri sizin için bir araya getiriyoruz.

Sosyal medya içerik üretimi: Doğru görselleri en etkili kelimelerle sunuyoruz. Onlarca sayfada anlatılamayacak şeyi bazen kısa bir cümle ya da sadece bir kelimeyle anlatmanız gerekir.

SEO içerik üretimi: Arama motorlarında en üst sıralarda görünmek içinde doğru kelimelere ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Basın bülteni ve sponsorlu içerik üretimi: Marka bilinirliğinizi en üst düzeye taşıyacak olan, haber formatında yazılmış, SEO kurallarına uygun basın bülteni içerikleri ve son dönemlerin en çok tercih edilen sponsorlu içeriklerle daha fazla mecrada firmanızı tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. İzin verin sizi herkese duyuralım.

Basliksiz-4
Tuna Tasarım

Hizmetlerimiz

Tuna Tasarım

Sizi Arayalım